Kawasaki Z650RS
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen.
Esimerkkilaskelma on suuntaa antava arvio. Hinta 11340 € , Käsiraha 2 268 €, kuukausierä 195,32 €, luoton määrä yht. 9 421 (sis. perustamismaksu 190 € ). Kuukausierä sisältää koron 6.95 %, perustamismaksun 349 € ja käsittelykulu 9 €/kk. Luottokustannukset yhteensä 1 758,50 € ja todellinen luottohinta 11 719,50 €. Ota yhteyttä Biketeamille, niin laskemme sinulle tarkan rahoitustarjouksen.
UUTUUS! Z650RS yhdistää upean retron muotoilun nykyaikaiseen tekniikkaan.
70-luvun muotoilu, vesijäähdytteinen twin-moottori ja led-valot luovat upean neo-retro kokonaisuuden.
Tämä on RETROVOLUTION!
- Tehdasoptiot
- Värit
Värit
- Candy Medium Red
- Metallic Phantom Silver / Metallic Matte Carbon Gray
- Ebony / Metallic Matte Carbon Gray
Candy Medium Red
Metallic Phantom Silver / Metallic Matte Carbon Gray
Ebony / Metallic Matte Carbon Gray
Tarjouspyyntö
Varaa koeajo
"*" näyttää pakolliset kentät
Tekniset tiedot
Moottori
| Moottorin tyyppi | Nestejäähdytteinen kaksisylinterinen, sylinterit rinnakkain |
|---|---|
| Sylinteritilavuus | 649 cm³ |
| Sylinterin halkaisija x iskun pituus | 83 x 60 mm |
| Puristussuhde | 10.8:1 |
| Venttiilijärjestelmä | DOHC, 8 venttiiliä |
| Polttoainejärjestelmä | Polttoaineen suihkutus: Ø 36 mm x 2 (Keihin) |
| Käynnistysjärjestelmä | Sähkö |
| Voitelu | Painevoitelu, puolikuiva öljypohja |
Suorituskyky & Voimansiirto
| Maksimiteho | 50,2 kW {68 hv} / 8.000 min |
|---|---|
| Polttoaineenkulutus | 4,3 l/100 km |
| CO2-päästöt | 107 g/km |
| Maksimivääntö | 64 N•m {6,5 kgf•m} / 6700 min |
| Polttoaineen kulutus 35kW | 4,5 l/100 km |
| CO2-päästöt 35 kW | 107 g/km |
| Vaihteisto | 6 vaihdetta |
| Toisioveto | Koteloitu ketju |
| Ensiövedon välityssuhde | 2.095 (88/42) |
| Välityssuhde, 1. vaihde | 2.438 (39/16) |
| Välityssuhde, 2. vaihde | 1.714 (36/21) |
| Välityssuhde, 3. vaihde | 1.333 (32/24) |
| Välityssuhde, 4. vaihde | 1.111 (30/27) |
| Välityssuhde, 5. vaihde | 0.966 (28/29) |
| Välityssuhde, 6. vaihde | 0.852 (23/27) |
| Kytkin | Märkä monilevy, manuaalinen |
Jarrut & Jousitus
| Jarrut, etu | Kaksi puolikelluvaa 300 mm jarrulevyä. 2-mäntäinen jarrusatula |
|---|---|
| Jarrut, taka | Yksi 220 mm jarrulevy |
| Jousitus, etu | 41 mm teleskooppihaarukka |
| Jousitus, taka | Vaakatasoinen Back-link -jousitus esijännityksen säädöllä |
Runko & Mitat
| Rungon tyyppi | Ristikko, suurlujuusteräs |
|---|---|
| Takaylitys | 100 mm |
| Etupyörän liike | 125 mm |
| Takapyörän liike | 130 mm |
| Rengas, etu | 120/70ZR17M/C (58W) |
| Rengas, taka | 160/60ZR17M/C (69W) |
| P x L x K | 2065 x 800 x 1115 mm |
| Akseliväli | 1405 mm |
| Maavara | 125 mm |
| Polttoainesäiliön tilavuus | 12 litraa |
| Istuinkorkeus | 820 mm |
| Omamassa | 187 kg |